Huawei Kılıfları

Huawei kılıfları , telefonların darbelere ve düşürmeleri karşı hasar almaması için kullanılsa da görünüm açısından da farklı tasarımlardaki kılıflar kullanılıyor. Özellikle gençler sık sık kılıf değiştirebiliyor. Özellikle silikon kılıflar çok geniş bir renk ve desen yelpazesine sahip olduğu için çok fazla tercih ediliyor. Hem maliyetinin az olması hem de kullanımının kolay olması nedeniyle en fazla tercih edilen kılıf türü diyebiliriz.

huawei kılıfları

Telefon Kılıfı Nasıl Seçilir?

Alacağınız kılıflarda en önemli şey cihazı en iyi şekilde korumasıdır. Bunlardan biri çerçeve telefon kılıflarıdır. Telefonunu kenarlarını koruyan ve genellikle metalden üretilen bu kılıflar telefonun arka kasasını ve ekran bölümünü korumaya yeterli olmuyor. Ancak çerçeve kılıflar fazlaca tercih edilen kılıf türleri arasında yer alıyor. Ekran koruyucu kırılmaz camlar ile kullanıldığında daha iyi bir koruma sağlayacaktır.

Sert plastik telefon kılıflarına baktığımızda bunlar, telefonların arka ve yan taraflarını korur ve bunlar telefonların alt ve üst kenarları için koruma sağlamaz. İnce yapıdadırlar ve telefona herhangi bir darbe gelmesi durumunda savunmasız olabilir. Renk ve desen çeşitleri çok fazladır bu yüzden tercih edilir.

Şık Tasarımlı Telefon Kılıfları

Kadınların en fazla tercih ettiği taşlı telefon kılıflarını da gösteriş seviyorsanız kullanabilirsiniz. Silikon tasarımların üzerine taşların kullanılmasıyla üretilmiş kılıfların telefon için daha yüksek koruma sağladığını söyleyebiliriz. Taşların zarar görmesi yüksek ihtimal odluğundan bu tür kılıfların günlük kullanım için uygun olmadığını da söylemek gerekir.

Ultra ince huawei kılıfları da telefon üzerinde şık duran kılıflardır. İnce yapıları nedeniyle çok fazla koruma sağlamasa da özellikle görünüme önem veriyorsanız bunları tercih edebilirsiniz. Batarya kapağının çıkarılıp takılabileceği telefon kılıflarından istiyorsanız flipcover kılıflar tam size göre. Batarya kapağı yerine kullanılır ve bu sayede telefonu kalın gösteren kılıflar gibi değildir. Arka kasayı koruduğu söylenemez ancak tasarım açısından güzel olduğu düşünülebilir.

Pencereli telefon kılıflar ise, kapaklı olmasına karşın ekranı bir pencere yardımıyla görmenizi sağlar. Arama cevaplama, saat ve tarihi görebilme gibi avantajlar sağladığı için kullanılabilir. Kapaklı olması sayesinde özellikle ekran için yüksek koruma sağlar. Telefon kılıflarına bakmak için https://www.mobilcadde.com/kiliflar/huawei-kiliflari sitesine göz gezdirebilirsiniz.

Yanıtla