Yuvarlak Yüzleri İnce Gösteren 3 Etkili Saç Stili

İnsanların daima yanaklarınızı sıkıp sizi ne kadar şirin bulduklarını söylemelerinden sıkıldınız mı? Bu durumda sayısız kadınlardan birisiniz, umutsuzluğa kapılmayın. Şık ve seksi bir kombinasyona sahip olmak için birkaç özellik vurgulamak ve yüzünüzün yuvarlaklığına biraz dikkat çekmek isterseniz, aşağıdaki saç stillerine bir göz atın ve yuvarlak yüz şeklinizden en iyi şekilde nasıl yararlanabileceğinizi öğrenin.

yuvarlak yüz

yuvarlak yüz

  • Boho Dalgaları

Rahat bir görünüm ve süper canlı dalgalar elde etmek için omuzlarınıza inen saçlar kafidir, özel bir yüzünüz olması gerekmez. Bu stilin en önemli noktası, daha uzun katların yüzü uzatmaya ve boynun yakınında daha fazla ahenk oluşturmasına yardımcı olmasıdır. Yıkanmış, kurutulmuş saçlarınızı her seferinde 5 santimlik saç uçlarından tutarak maşa uygulayın. Bütün saç uçlarını tamamladığınızda bir fırça yardımıyla hafifçe tüm bukleleri fırçalayın ve istediğiniz formu elde ettiğinizde sprey ile sabitleyin. İşte muhteşem boho dalgalarınız hazır.

  • Cesur Kaküller

Bu dramatik görüntüyü yakalamak sizi tamamen yepyeni bir insan gibi hissettirecektir ve size hiç sahip olmadığınızı bildiğiniz bir tür güven verir. Düzleştirilmiş kaküller yüzünüzü daha uzun gösterirken, genel ifadenizde gözlerinizi odak noktası yapar. Bu saç şeklini uygulamak için önce düzgün bir kesim gereklidir. Saç kesiminizi kaşlarınızla son bulan katmanlara ayırın ve yıkanmış, kurutulmuş saçlarınızı uçlarından içeriye doğru saç düzleştirici uygulayarak düzeltin. Herhangi bir kıvrımdan kurtulmak için düzleştirici bir serum ile bitirin.

kahkül

kahkül

  • Blonde Bob

Yuvarlak yüzler için en iyi kısa saç modellerinden biridir. Kesinlikle yumuşak kıvrımlarda klasik olarak romantik bir şey var. Doğru şekil verildiğinde anında dikkati yüzünüzün en geniş bölümünden uzaklaştırıp daha ince gösterecektir. Saç kesimini kısa bob ve yanlardan savrulan bir stilde kesilmiş olduğundan emin olun. Yıkanmış, kurutulmuş saçlarınızı yeniden şekillendirmek için her defasında saçlarınızın uçlarını kıvırın ve yanlardan daha düz şekilde geriye doğru düzleştirin. Dalgaları gevşetmek ve görünümünü bitirmek için hafifçe bir fırça kullanın. Mükemmel, havalı ve iddialı bir saç stili ile artık kendinizi daha iyi hissedeceksiniz.

Yanıtla