Gözlerinizin Daha Parlak Görünmesi için Bu Basit Numarayı Deneyin!

Bu hüner, makyaj rutininize yalnızca birkaç saniye ekleyecek, ancak tamamen fark yaratacak. Bir deneyin ve nasıl olduğunuzu kendiniz görün!

Uygulamak için neredeyse hiç zaman ayırmayıp, genel görünümünüz üzerinde büyük bir etki yaratacak küçük makyaj hileleri ile ilgili bir şeyler öğrenmek heyecan verici değil mi? Kesinlikle gözlerinizin daha geniş ve daha parlak görünmesini sağlamanın yollarını bulmakla vakit harcamayın, çünkü biz sizin için bulduk.

Gözlerin Daha Parlak Görünmesi

Gözlerin Daha Parlak Görünmesi

Parlak Gözler için Küçük Sırrınız

Gözlerinizin etkileyici, ışıl ışıl görünmesi için bir sürü makyaj yapmanıza, hatta abartıp simli göz farları sürmenize hiç gerek yok. Hızlı bir dokunuşla gözlerinizin etrafını beyaz bir eyeliner-göz kalemi ile çizmek yeterlidir. Tek yapmanız gereken, alt göz kapağı hattında (alt kirpik çizgisinin iç kenarı) kremalı bir beyaz astarın izini sürmek. Gözler saniyeler içinde daha parlak görünür. Ancak, astarı uygularken su hattına erişmeyi biraz daha kolaylaştırmak için genellikle çene kemiğinin üst kısmına diğer eliniz ile yavaşça aşağı çekmeniz gerekir.

Gözlerin Daha Parlak Görünmesi İçin

Gözlerin Daha Parlak Görünmesi İçin

Yaptığınız bu basit makyaj hilesi gözleri biraz açar ve onların daha taze ve açık renk görünmelerine yardımcı olur. Eğer alt kirpiklerinize rimel sürerek 60’lı yıllardaki gibi Vintage bir şey uygulama isterseniz, önce astarı ve sonra da rimeli uygulamayı unutmayın. Elbette makyajınızı kendi stilinize göre oluşturabilirsiniz, fakat beyaz iç aydınlığın kapanmamasına, üzerine bir şey sürmemeye çalışın. Ayrıca üst göz makyajı içinde kullanabilirsiniz.

Yanıtla