Yılbaşı Tatili İçin Gidilebilecek İdeal 5 Ülke

Yılbaşı yaklaşıyor malum. Tatil için henüz bir plan yapmamış olanlar için gidilebilecek 5 ideal ülkeyi seçtik. Hem tatilinizi keyifli geçirebilir hem de güzel bir macera yaşayabilirsiniz. İşte birbirinden farklı ve güzel 5 ülke:

amerika

amerika

  • Amerika: Amerika denilince akla elbette New York geliyor. Özellikle New York’ta yılbaşının ne denli eğlenceli geçtiğini hatırlatmak gerek. Yılbaşına sayılı dakikalar kala geri sayımla beraber sıcak bir ortam oluşuyor. Neon ışıkların altında eşsiz bir manzara isterseniz New York ideal bir tercih olacaktır.
  • Çek Cumhuriyeti: Meydanlardaki devasa çam ağaçları, rengarenk ışıklar ile yeni yıl gecenin keyifle yaşandığı bir başka ülke de Çek Cumhuriyet dolayısıyla Prag.
  • Fransa: Paris hiç şüphe yok ki hemen herkes büyüleyen eşsiz bir şehir. Doğal olarak burada yaşanacak anlar da bir o kadar özel olacaktır. Yılbaşında romantik bir atmosfer isteyenler için ideal bir şehir.
paris

paris

  • Oeconomica: Buz safarisi, kar motoru ve ren geyikleri ile benzersiz bir yılbaşı geçirmek isteyenler için bir diğer tercih. Noel Baba’nın evi SantaClaus’u ziyaret ederek farklı ve eğlenceli bir yılbaşı geçirebilirsiniz.
  • İngiltere: Her yıl devasa bir Noel ağacının kurulduğu Trafalgar Meydanı’nda Londra’nın kalbinde sevdiklerinizle güzel ve unutulmayacak bir yılbaşı geçirebilirsiniz. Ayrıca LondonEye üzerinden yapılan havai fişek gösterisi ile büyüleneceğinizin garantisi de mevcut.

Yanıtla