Samsung Galaxy Tab S3 Teknik Özellikleri

Günümüzde en hızlı yenilik kuşkusuz teknoloji ürünlerinde olur. Teknoloji ürünleri içinde iş yaşamında çalışanların işlerini kolaylaştıran teknoloji ürünlerinin başında tablet gelir. Tablet, özellikle tasarım ve görsel anlamda çalışan insanların en büyük yardımcısıdır. Tabletler içinde en son teknoloji donanıma sahip Samsung Galaxy Tab S3, şu ana kadar Samsung’un ürettiği tabletler içinde en iyi tasarıma sahip ürünüdür.

Tablette S Pen kalem kutu içeriğinde yer alan üründür. Ekranı son derece geniş olan tablet, performans bakımından da son derece iyidir. AKG ses desteği bulunan tabletin NFC özelliği ise yoktur. Tabletin olumsuz tarafı ise maalesef Apple iPad Pro 32GB kadar pahalı olmasıdır. Klavye aksesuarı ile 2’li kullanım sağlayan tablet yaklaşık olarak klavye fiyatı 130 dolarlık fiyata sahiptir.

Samsung Galaxy Tab S3 Özellikleri Nelerdir

Performans olarak çok iyi olan tabletin teknoloji mağazalarındaki satış fiyatı ise 2 bin 149 TL olarak açıklandı. Andorid işletim sistemi ile çalışan herkes mutlak olarak bu tableti kullanabilirler. Tasarım olarak son derece şık olan Samsung Galaxy Tab S3, sadece wifi ile internet kullanım sağlıyor.

Tablete 256 GB’ye kadar MicroSD kart takmak mümkündür. Andorid 7.0 işletim sistemine sahip olan tablet, 4 çekirdekli olup 9.7 inç ekran boyutuna sahiptir. 4 GB Ram belleğe sahip olan tablet yaklaşık 420 gram ağırlığında olduğu için her yere rahatlıkla getirebilirsiniz. Kullanım alanı çok geniş olan tablete teknoloji mağazalarından ve online alışveriş sitelerinden sahip olabilirsiniz.

Yanıtla