Limon Suyu ile Zayıflama

Diyet yapmadan önce mutlaka hastalığınızın olup olmadığını bilmeli ve limonun size yan etkileri var mı araştırmalısınız. Diyet sırasında öğün atlamamanız gerekir ve uyguladığınız yemek düzenine limon suyunu eklemeniz önerilir. Metabolizmanız hızlanacağı için hızlı ve kalıcı olarak kilo vereceksiniz.

Limon Suyu ile Zayıflama

Limon Suyu ile Zayıflama

Limon Suyu ile Nasıl Zayıflanır?

Diyet esnasında gerçek limon suyundan faydalanın. Toksinleri vücuttan atacağı gibi yağların da bedenden kolayca atılmasına yardım eder. Limonun içine su katıp içmeniz gerekir. Su ile limonun asidini azaltmış olursunuz. Gün içinde toplam 3 adet limon suyu tüketmeniz yeterli.

Sabahları erken kalkıp limon suyu ile hazırlanmış limonatanızı tüketin ev yanında bir Türk kahvesi için. Öğlene kadar 1 litre suyu içmeniz gerekir. Yarım saat fiziksel hareketler ya da yarım saat yürüyüş ile diyetinizi destekleyin. Öğlen ise bir kase yoğurt ve haşlanmış sebze yemeği ile birlikte bir dilim çavdar ekmeği tüketin. Öğlenleri mutlaka limon suyu ile hazırlanmış mevsim salatası menüye eklemelisiniz.

Limon Suyu ile Zayıflama

Limon Suyu ile Zayıflama

Akşamları haşlanmış et ya da buğulama balık ve yanında limon suyu ile hazırlanmış bir kase salata tüketin. Ara öğünlerde kuru yemiş ya da bir adet yeşil elma tüketebilirsiniz. Bu diyette amaç salataların içine bol miktarda limon suyu katmanız ve içtiğiniz suya da limon eklemelisiniz. Diyeti yaşam biçimi haline getirebilir ve her zaman formunuzu da korumuş olursunuz.

Yanıtla