Güzellik Rutininizin Psikolojisi

Cilt bakımı, makyaj uygulaması veya saç stili kim olduğunuz, nasıl hissetmek istediğiniz ve genel olarak hayatınıza nasıl yaklaştığınız hakkında çok şey söyleyebilir.

Güzellik Rutininizin Psikolojisi

Güzellik Rutininizin Psikolojisi

Cilt Takıntısı

Cilt bakımına kozmetikten daha fazla sahipseniz, makyajsız dışarı çıkmaktan korkuyor ve sabah rutininde çok uzun vakit harcıyorsanız; muhtemelen yağlı veya kuru cildinizle ilgili, sivilce veya diğer dermatolojik sorunlarla mücadele ederek yaşadınız. İçten dışa doğru başlayan sağlıklı, güzel görünümlü cildin önemini fark etmeye başlamışsınızdır. Öncelik cilt bakımı yapmak olsa da, görünüşünüzün altında yeteneklerinizi ve kimliğinizi daha saygın benlik saygısı etrafında inşa etmiş olabilirsiniz.

Sade Güzellik

Bir rutininiz yok ve o sırada banyoda bulunan her hangi bir ürünleri kullanıyor, BB krem, rimel, dudak parlatıcısı gibi temel malzemeler sahibi iseniz; ruhunuzdaki bu görünüşü için az çaba harcayan, kendine güvenen kadın, çok fazla çalışmadan iyi görünmesini sağlayabileceğini biliyor. Fakat bu aynı zamanda hayal kırıklığı ya da benlik saygısı eksikliği ile ilgilenmekten vazgeçen ya da kozmetik ve modanın yüklediği yük hakkında isyankâr olabilir.

Güzellik Rutininizin Psikolojisi

Güzellik Rutininizin Psikolojisi

Bukalemun Güzellik

Sosyal medya yayınlarını dolduran ünlülerden esinlenmiş, denemekten ve her gün farklı bir görünüm yaratmaktan hoşlanıyorsanız; siz daha çok risk alabilecek bir kadınsınız. Tarzınız sabit veya sağlam değil, ancak, kim olduğunuzu gerçekten bilip bilmediğinizi merak ederek kimlik duygusu ile mücadele edebilir ve gelecekte kendinize ait bir stil arayabilirsiniz. Ne hissettiğinize dikkat ederseniz, yalnızca baktığınız şekli değil, bazı stillerin kendi karakterinizle senkronize edildiğini ve diğerlerinin de buna olumlu yanıt vereceğini göreceksiniz.

Yanıtla