Eski Dergilerinizi Ev Dekorasyonunda Kullanmak İster Misiniz?

Sizler de son zamanlarda dekorasyon için kullanılan objelerdeki fiyat artışının farkında mısınız? Ufacık objeler alırken bile çok fazla ücret ödememiz gerebiliyor. Durum böyle oluna bütçe dostu kendin yap fikirleri imdadımıza yetişiyor. Eğer farklı bir tarz yaratmak ve bunu ucuza mal etmek istiyorsanız size bir önerim var. Eski dergilerinizi ev dekorasyonunda kullanmak ister misiniz?
Farklı bir tarz oluşturmayı tercih ederseniz bir köşeye atılmış ve toz tutmuş eski dergilerinizi yerlerinden çıkartıp ev dekorasyonunda kullanmak çok iyi ve pratik bir yöntem olabilir. Eski dergiler dekorasyon için çok önemlidir. Bunun nedeni ise birçok kullanım alanı bulunmaktadır ve istediğinizde size yardım etmek için orada hazır olacaktır. Mesela evinize bir raf ya da gazetelik yapmak istiyorsunuz diyelim, o zaman bu dekoratif ürünleri tercih etmek hem ilginç hem de kolay olmaz mıydı? Dekorasyonda kullanmayı tercih edeceğiniz birçok obje gibi eski dergilerinizi de güvenle kullanmanız gayet mümkün olacaktır. Üstelik kullanım alanları sadece raflar ve kitaplıklar değildir. Daha yaratıcı çalışmalar yapmak isteyenler için tablo, kutu, raf ve gazetelik gibi ürünlerin yapımında da çok yardımcı olacaklardır. Ayrıca saat gibi objelerin yapımında da kullanılmaları mümkün olabilir. Bu kadar seçenekten sonra eski dergilerinizi ev dekorasyonunda kullanmak ister misiniz sorusu çok kulağa oldukça mantıklı geliyor sizce de öyle değil mi?

Eski Dergiler İle Neler Yapılabilir?

Evinizin dekorasyonunu tamamladınız ve sıra küçük dokunuşlar yapmaya mı geldi? Peki büyük harcamalardan kaçınarak eski dergilerinizi ev dekorasyonunda kullanmak ister misiniz? Bazı seçenekler şu şekilde;

  • Eski dergilerinizi geri dönüştürmenin farklı ve ilginç bir yolu, birbirinden alakasız sayfaları harmanlayıp eğlenceli yeni resimler oluşturmaktır.
  • Hiç origami yaptınız mı? Eğer yapmadıysanız endişe etmeyin internette origami hakkında öğretici birçok video mevcut. Seçebileceğiniz model sayısı da oldukça faz; , çiçekler, uçaklar gibi bir sürü seçenek siz hangisini isterseniz… İlk olarak, videolardan destek alarak origami modelinizi oluşturun. Sonrasında ise bir ip yada bant yardımıyla onu evinizin en uygun köşesine yerleştirin
  • Eski dergileriniz çoksa onlardan bir tabure tasarlayabilirsiniz

Yanıtla