Evkur Müşteri Hizmetleri

1972 yılında Murat Halı Mağaza ismi ile faaliyetlerine başlayan firma, 1994 yılında isim konsept değişikliğine giderek Evkur adını almıştır. Türkiye’nin çeşitli bölgelerinde 100’ü aşkın mağazası bulunan Evkur, envai çeşit ürün satışı sağlamaktadır. Evkur mağaza zincirinde, elektronik ürünlerden spor aletlerine kadar birçok kategoride alışveriş yapmak mümkündür. İnsanlar, her zaman mağazaya gidecek müsaitliğe sahip olamadığı için Evkur, müşterilerine canlı destek hizmeti sunmaktadır. Evkur müşteri hizmetleri telefon numaraları ile, mağaza işlemlerinizi telefondan kolaylıkla halledebilirsiniz. Ancak çoğu kişi, Evkur müşteri hizmetlerine ait yanlış numaraları aramaktadır. Peki, Evkur müşteri hizmetlerine ulaşabileceğimiz doğru telefon numaraları hangileridir?

Evkur Müşteri Hizmetleri İletişim Bilgileri

Evkur mağaza zincirinden alacağınız ürünler hakkında bilgi almak için, ürünlerinizin geri iade talebini Evkur’a iletmek için ve mağaza hakkında her türlü dilek, şikayet ve önerilerinizi Evkur müşteri hizmetlerini arayarak bildirebilirsiniz. En basit ve en hızlı yoldan Evkur müşteri hizmetlerine bağlanabileceğiniz telefon numaraları şunlardır;

Evkur müşteri hizmetleri telefon numaraları: 0212 473 46 46 – 0212 473 47 47

Yukarıda belirttiğimiz Evkur müşteri hizmetleri telefon numaralarını aradığınızda, telefon tuş takımında “4” rakamını tuşlayarak en kısa süre içerisinde Evkur müşteri hizmetlerine bağlanabilir ve işlemleriniz için müşteri temsilcilerden yardım alabilirsiniz.

Evkur müşteri hizmetlerine daha kolay yoldan bağlanmak ve mağaza işlemleriniz hakkında daha detaylı bilgi almak için direkbaglanma.net adresini ziyaret edebilirsiniz.

Yanıtla