Demir Çelik Sektörünün Öncü Şirketi Olarak Karaca Metal

Karaca Metal 1984 senesinde Şükrü Karaca ile tesis edilmiştir. 1984 senesinden 2005 senesine dek alıcılarına Bayrampaşa da hizmet takdim ediyordu. Akabinde iş hacminden ötürü İkitelli Organize Sanayi Sitesine taşındı. Taşındıktan sonra hem ürün yelpazesini hem de hizmet kapasitesini artırarak faaliyetlerini sürdürdü.

Günümüzde Karaca Metal toplam 1200 m2 sahada hizmet takdim etmektedir. Bağlı bulunduğu sektöre getirmiş olduğu yenilikler ve üretim hacminin genişliği sayesinde adından söz ettiren şirketler arasındadır. 2016 senesini yenilenme ve yapılanma yılı olarak kabul eden Karaca Metal, bütün kaynaklardan doğru bir şekilde yaralanıp üretim, lojistik, satış ve tedarik hizmetleri için maksimum performansı elde etmektedir.

Karaca Metal, yapmış olduğu tüm aktiviteler içerisinde İş Sağlığı ve Güvenliği ile alakalı bütün yasalara ve usullere uygun hareket etmektedir. Personelleri ile beraber sağlıklı bir iş alanı sağlayabilmek için çalışmalarına tüm hızıyla devam etmektedir. Karaca Metal’in yenilikçi bakış açısı ve bölüm içerisindeki deneyimini entegre ederek müşterilerine daima daha iyi hizmet takdim etmek adına bağlı bulunduğu sektörde faaliyetlerini sürdürmektedir. Görüş, talep ve önerileriniz için
https://www.karacametal.com/ adresini ziyaret edebilirsiniz.

Karaca Metal Ürünleri

Karaca Metal’in 6 adet ürünü bulunmaktadır. Bu ürünler şu şekildedir;

Saclar

Karaca Metal müşterilerine A kalitedeki saç türleri ile hizmet takdim etmektedir. Ayrıca, müşterinin isteğine bağlı olarak özel saç tasarımları da yapabilmektedir.

Profil

Profil kesimi ile ilgili oldukça geniş kapsamda müşterilerine yardımcı olmaktadır. Montaj ve işlemek için hazırda bulunan profiller plazma, oksi ve lazer kesim makineleri ile düzenlenmektedir.

Borular

Karaca Metalin oldukça dayanıklı olan boru ürünleri ile korozyona mukabil de üst düzey koruma elde edersiniz.  Karaca Metal optimum fiyat ve avantajlar ile alıcılarına bu ürünleri sunmaktadır.

Hadde Ürünler

Köşebentler de hadde ürünler arasında yer almaktadır. Bu ürünler ile sağlam ve düzgün hatlar oluşturabilirsiniz. Ayrıca kişiye özel olarak da sunulmaktadır.

Yapı Profilleri

Dış görünümü ile ön planda olan yapı profilleri, gerekliliklerinize özel olarak alanında uzman kişiler ile üretilmektedir.

Çelik Hasırlar

Söz konusu gereksinimiz çelik hasır ise kullanım sahası bir hayli geniş olan çelik hasırlar modellerini Karaca Metal resmi sitesinden araştırabilirsiniz.

Kara Metal ürünleri hakkında ayrıntılı bilgi almak için https://www.karacametal.com/ adresini ziyarette bulunabilirsiniz.

Karaca Metal Hizmetleri

Karaca Metal, hem geniş üretim hacmi hem de günümüz teknolojisi ile desteklenen üretim sahalarında müşterine özel hizmet vermektedir. Çalışmalarınızı hızlandırmak için gereksinimlerine spesiyal çözümler takdim eden Karaca Metal’ı seçebilirsiniz. Karaca Metal tarafından verilen hizmet şu şekildedir; Hizmetler hakkında detaylı bilgi edinmek için https://www.karacametal.com/ adresine giriş yapabilirsiniz.

Profil Kesim

Karaca Metal tarafından çelik profil kesimine başlanmadan önce çelik iyice paklanır. Bu işlemin yapılma amacı çelik üzerinde kalıntı kalmamasını sağlamaktır. Bütün çelik profil kesim işlemleri üretim sürelerini kısaltmak adına cüruf çıkarılmaksızın hem montaja hem de işlenmeye hazır bir şekilde teslimat gerçekleştirilir. Kesim işlemlerinde popüler olarak kullanılan makineler ise; plazma, oksi ve lazer kesim makineleridir.

Sac Kesim

Karaca Metal sac kesim işlemlerini saç işleme merkezlerinde özel olarak devam ettirmektedir. Saç kesim gereksinimlerinizi tamamen karşılayabilecek makineleri bulunmaktadır. Sahasında profesyonel ekibi ile müşterilerine özel çözümler sağlamaktadır. Saclar, bakırdan elde edilen plakalar olarak adlandırılmaktadır. Sanayinin değişik sahalarında popüler bir şekilde yararlanılmaktadır. Fakat sacların kullanılabilecek duruma gelebilmesi adına uygun olarak kesilmesi ya da bükülmesi gerekir. Bu işlemler Karaca Metal ile profesyonel bir şekilde gerçekleştirilir

Sac Büküm

Karaca Metal CNC tezgâhlarında, özel ebatları ve kalınlıkları olan sacları üst düzey hassasiyet ile büküp, değişik sahalardaki ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde alıcılarına sunmaktadır. İleri teknolojiye sahip saç tezgâhları, malzeme bilgisi ve teknik alt yapısı olan tecrübeli ekibi ile zorlayıcı ve komplike sac büküm işlemlerini hızlıca yapabilmektedir.

Boru Kesim

Borular basınç değerlerinin fazla olduğu iş sahalarında kullanılmaktadır. Boruların doğru kesimi önem taşımaktadır. Ayrıca paslanmaz çelik dikişli borular basınca mukabil daha metanetli ürünlerdir.  Çelik çekme borular ise sıcak durumdayken değişik kalıplara dökülebilir. Böylelikle yuvarlak form şeklini alabilir. Karaca Metal, gereksinim duyabileceğiniz boruları hızlı ve güvenilir bir biçimde keserek alıcılarına takdim etmektedir.

Rulo Dilme Kesim

Karaca Metal, alıcıları tarafınca talep edilen nitelik ve özel ebatlardaki malzemelerin üretimini, rulo sacları ile ilgili uzman olan çalışanları ile belirtilen ebatlarda oldukça itinalı bir şekilde oluşturmaktadır. Rulo dilme kesim işlemi sırasında gerekli kontroller periyodik aralıklarla Karaca Metal ekibi tarafından yapılır. Kontrol ve dilme işlemlerinin akabinde nihai kontroller gerçekleştirilir ve çemberleme metodu ile ambalajlama işlemi yapılır.

Çelik Hasırlar

Karaca Metal tarafından çelik hasırlar müşterilerinin kişisel ihtiyaçlarını giderebilecek şekilde özel boyutlar da üretilebilmektedir. Çelik hasır satışı gerçekleştiren şirketler tarafınca sizlere takdim edilen çelik hasırlar, kat döşemelerinde betonarme kat döşemelerinin yüzeyi geniş olması ve kalınlıklarının yeterli olmamasından dolayı sehim yapma tehlikesini artırır. Çelik hasırlar, toplu konutlarda kullanılabilir. Zaman, nitelik, hız ve kontrol toplu konutlar adına oldukça mühim bir ayrıntıdır. Döşemeler simetrik olduğundan dolayı toplu konutlarda döşeme işlemi pratik bir biçimde gerçekleştirebilir. Çelik hasır konusundaki tercihinizi Karaca Metal’den yana kullanarak ihtiyaçlarınıza yönelik profesyonel çözümler elde edebilirsiniz.

Ürünler, hizmetler, fiyatlar, özel üretim ve tüm detaylar hakkında genel bilgi için https://www.karacametal.com/ adresini ziyaret ediniz.

Yanıtla