Dekorasyonda Tablolar ile Bütünlüğü Yakalayın

Ev ya da iş yerlerinin dekorasyon uygulamalarında aksesuarlar ile bütünlüğün elde edilmesi mümkün olur. Farklı birçok aksesuar seçeneklerinden yararlanarak dekorasyon bütünlüğünün edinilmesi sağlanabilir.

dekorasyon

Dekorasyon uygulamasında odanın genel havasının değişmesine etki gösteren temel unsur ise duvarlardır. Boş duvarlar dekorasyonunun eksik kalmasına etki edebilir. Bu sebep iel dekorasyon uygulamasında bütünlüğü elde ederken mutlaka tablolardan destek alınması tavsiye edilir.

Dekorasyon içinde tablolar ile elde edilecek olan bütünlük için ise uyumun elde edildiği bir tabloya yer verilmesi son derece önemlidir. Sadece tablo içeriği değil aynı zamanda tablonun çerçevesi de dekorasyon uygulamanız ile uyumlu olmasının sağlanması gerekir.

Dekorasyonda Tablo Seçerken Neye Dikkat Etmeli?

Dekorasyon uygulamasında tablo seçimini yaparken tablonun içeriğinin yanı sıra çerçeveye de önem vermeniz önerilir. Çerçevesiz de olabilen tablolar aynı şekilde dekorasyon ile uyumlu ise kullanılabilmektedir.

Dekorasyon uygulamanız avangart özelliklere hakim ise tablo çerçevesinin de buna uyumlu olan bir çerçeve ile sunulması önerilir. Bunun yanı sıra modern, country gibi birçok dekorasyon uygulamasında kullanılan çerçeveler de farklı tercihler ile sunulmaktadır.

Dekorasyon içinde tercih edilecek olan tablonun görselliği ve renk tonlarının ev ya da iş yerini ile uyumlu olmasının yanında aykırı olan seçimlere de sahip olabilir. Bu ise tek düze giden bir dekorasyon da istenen etkinin elde edilmesinde önemli bir seçenek olacaktır.

Yanıtla