Asçiçek Evi Kataloglarında Nişan Çiçekleri

Asçiçek kataloglarında yer alan nişan çiçekleri kendi içerisinde onlarca farklı seçeneğe ayrılıyor. Bu ürünler nişan törenleri dışında söz organizasyonları için de satın alınabilir. Ascicekevi.com sitesine giriş yapanlar onlarca farklı çiçek çeşidini ürün görsellerine bakarak anında sipariş edebilir.

İlk Seçenekler: Karakışla Kuru Çiçek 

İlk nişan çiçekleri karakışla adıyla takdim ediliyor. Tamamı kurutulmuş çiçeklerden oluşan özel bir görüntüye sahiptir. İthal malzemelerin bir araya getirilmesiyle üretilmiştir. Egzotik bir görünüme sahip olup yüzde yirmiye varan indirim oranlarıyla hesaplı alışverişler için uygundur. Sadece iki gün içerisinde Türkiye’nin her şehrine gönderiliyor.

Sıcak Sonbahar Çiçekleri 

Sonbahar renklerini bünyesinde barındıran bu nişan çiçekleri bir diğer seçeneği oluşturuyor. Sarı rengi ve tonları göze hoş gelecek bir şekilde kullanılmıştır. Yeşilin tonları da açık ve koyu olmak üzere estetik bir bütünlük oluşturuyor. Bu nişan çiçekleri toplamda 11 turuncu gülden oluşuyor. Bununla birlikte cymbidium adı verilen özel orkide türlerinden 9 adet güllerle birlikte alıcıların beğenisine sunuluyor.

Beyaz ve Renkli Lale Buketleri 

Alıcılar https://www.ascicekevi.com/ sitesine girerek hem beyaz hem de renkli lale buketlerini en uygun fiyatlarla satın alabilir. Toplam 50 adet laleden oluşan renkli buketlerde öne çıkan renkler sarı ve mordur. Özellikle kış mevsiminde sözlenecek ya da nişan yapacak çiftler için uygun olan bu nişan çiçekleri gönderim yapılacak lokasyon seçimiyle kısa sürede sipariş edilebilir.

Nişan Çiçeklerinde Son Seçenekler 

Aşk Ateşi adıyla satışa çıkarılan ve toplamda 101 adet gülden oluşan güllerin ortalama boyu 60 cm’dir. Bu güllerden 100 tanesi ateş rengindedir. Estetik bir görsellik oluşturmak amacıyla bir adet olan kırmızı gül diğer güllerin tam ortasına yerleştirilmiştir.

Bir diğer seçenek ise bademli kuru çiçekler olarak alıcıların tercihine sunuluyor. İçeriğinde kuru çiçeklerin yanı sıra 3 tane solmayan gül de bulunuyor.

Yanıtla