Sevdiklerinizden Özür Dilemek için Hangi Çiçeği Göndermelisiniz?

Özür dilemek için tercih edilen hediyelerden biri çiçektir. Kütahya çiçekçi özel aranjmanlarından dilediğiniz çiçek tasarımını sevdiklerinize yollayarak hataların giderilmesini sağlayabilirsiniz. Sevgilinizden, arkadaşınızdan ya da aileden birinden özür dileyecekseniz göndereceğiniz çiçeğin anlamını, türünü iyi şekilde bilmelisiniz. Özür dileme çiçekleri farklı aranjmanlarla hazırlanır.

Özür Dilerim Çiçekleri Hangileridir?

Sevdiğiniz kişi ile güçlü bir bağınız var ama ufak tartışmalardan aranıza kırgınlık girdiyse ilk olarak onun hoşlanacağı çiçek demetlerini göndermeyi seçmelisiniz. Yeni tanıştığınız kişiye hata yaptıysanız kırmızı gül ya da kırmızı karanfil gönderebilirsiniz. Çiçeği ofis ortamına gönderecekseniz çok şık görünüme sahip olmasına dikkat edin. Vazo içinde olması ve farklı tasarımlardan hazırlanan çiçeklerle süslü olmasına özen göstermelisiniz.

guzel-kirmizi-gul1

Sevgiliden Özür Dilemek için Hangi Çiçek Verilmeli?

Özür dileyeceğiniz kişi erkek olabilir. Özel tasarımlı orkide, saksı çiçeği ya da teraryumn göndererek erkek arkadaşınızın kalbini kazanabilirsiniz. Bayana çiçek yollarken daha renkli ve canlı demetlerden oluşmasına dikkat etmelisiniz. Özür dilemek için papatya tercih edebilirsiniz. Papatya duru aşkı ve saflığı simgeler.

Akrabalarınızdan özür dileyecekseniz sepet, vazo, kutu içinde karışık çiçek buketleri yollayabilir ya da özel tasarımlı aranjmanlar hazırlatabilirsiniz. Hazırlayacağınız demetlerin arasına mesaj yazarsanız daha etkili olur. Papatya, lilyum, beyaz karanfil, teraryum çiçekleri, saksı çiçekleri ile akrabalarınızdan özür dileyebilirsiniz. Önemli olan karşınızdakinden özür dilerken gönlünü kazanmadır.

Yanıtla