Ofis Kombinleri

Elbette mevsimlere göre değişen kıyafet seçimleri ofiste tercih ettiğiniz şık kombinleri de etkiliyor. Bazen daha esnek ve rahat olabilirken bazen de resmi ve ağır bir görünüme ihtiyaç duyuyoruz. Bu işinizin gereği giymeniz gereken tarzın dışında. Çünkü bazı meslekler işinizde çok rahat kıyafetler seçmenize olanak tanırken bazıları da her gün resmi olmanız gereken toplantılar ve iş görüşmeleri ile sizi daha ayrıntılı ve dar alanda bir seçim yapmaya zorluyor.

Ofis Kombinleri

Ofis Kombinleri

Ofiste Hem Şık Hem Spor Olabilirsiniz

Çalışan bayanlar olarak günün çoğunun işte geçtiğini düşünürsek bu yoğun tempolu yaşam da hem rahat hem şık hem de resmi olabilmenin bir yolunu aramak ve bulmak için birkaç fikir önerisine ihtiyacınız olabilir.

Anahtar parçaları dolabınızdan çıkarmamak size bu konuda hızlılık sağlayabilir. Farklı renklerde ki kalem etekleri ve vatkalı ceketleri her daim gardırobunuzda bulundurmanız gerekir.

Ofis Kombinleri

Ofis Kombinleri

Ve küçük elbiselerde bu kategoriye giriyor. Küçük elbiseler ile şık görünüp birçok iş toplantısına giderken aynı zamanda akşam hoş bir yemeğe de çıkabilirsiniz. Bu şekilde tek bir parçayı seçmek daha zahmetsiz olur ve vaktinizden çalmamış olursunuz.

Bilekte biten kumaş pantolonlar ile de renkli birçok gömlek ve bluz tercih edebilir ve iş çıkışı arkadaşlarınızla bir kafede içip kahvenizi yudumlayabilir, yorgunluğunuzu atabilirsiniz.

Ayrıca blazer ceketleri de eklemeden geçmemek gerek kalem eteğinize ve pantolonlarınıza çok yakışacak blazer ceketleri ofiste rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Yanıtla