Kıyafetle İnce Görünmenin Püf Noktaları

Kilolu bayanlar özellikle ince gösteren kıyafetleri ararlar ve kusurlarını saklamak isterler. İnce gösteren kıyafetler ile küçük hileler yapabilirsiniz. Bol kıyafet giymekten kaçınmalı sadece sorunlu olan bölgelerinize küçük hileler uygulamalısınız. Çok dar kıyafetler de sizler için iyi bir seçim olmaz. Vücuda çok yapışmaması gerekirken aşırı bol da olmamalı. Kilo dağılımınıza uygun kıyafetleri seçerseniz bedeniniz daha formda görünür.

Kıyafetle İnce Görünmenin Püf Noktaları

Kıyafetle İnce Görünmenin Püf Noktaları

Kilolu Bayanları Zayıf Gösteren Kıyafet Hileleri

Elbise seçerken özellikle bedene tam oturanları seçmeyin. Elbise ile beraber aksesuar ve ayakkabı seçiminiz de doğru şekilde olmalı. Çoraplarınız kesinlikle desenli olmamalı ve sade tarzlardan seçmelisiniz. Desenli çorap seviyorsanız boyuna çizgili desenli çorapları giyebilirsiniz. Koyu renkli çoraplar bacaklarınızı ince gösterirken, parlak renkliler kilolu

Kıyafette İnce Görünmenin Yolları

Kıyafette İnce Görünmenin Yolları

Elbise ya da pantolon giyeceğiniz zaman mutlaka korseden yararlanın. Dikişsiz korseler iyi bir seçimdir. V yakalı elbise ve kazak ya da tişörtleri dolabınızdan eksik etmeyin. Kalem pantolon seviyorsanız mutlaka üzerine dökümlü bir gömlek giyin.

Mutlaka koyu renkli elbise giymenize gerek yok doğru renk seçimleri ile istediğiniz kıyafeti giyebilirsiniz. Büyük desenli elbiselerden kaçının. Küçük desenliler her zaman kilo sorunu yalayanlar için idealdir. Abiye kıyafetlerde ise aksesuar kullanabilir ya da şal ile kilolu olan bölgenizi kapatabilirsiniz. Bazı noktalara dikkat ettiğiniz zaman kilo sorunu yaşayan bayanlar da harika bir bedene sahip olarak görünebilir.

Yanıtla