Bu Yaz İndirimde Alınabilecek Olan Giysiler

Giyinme kimilerimiz için bir tutku, kimilerimiz için bir sanat kimilerimiz için bir zorunluluk ama sonuçta sokağa çıplak çıkamayacağımıza göre, hepimizin yaşamında son derece önem taşıyan bir kavram.

Nitekim birçoğumuz çok zengin olmadığına göre kimi zaman giysiye ayıracağımız bütçe kısıtlı olabiliyor, o yüzden de bu işin en ideal yöntemi eğer kişi moda ile yatıp kalkmıyor ise indirim dönemlerinde kendi gereksinimlerini satın alması.

çiçek deseni

çiçek deseni

Biz de bu yaz indirimde neler alınabilir, onlara bakacağız.

İşte O Ürünler

Basic Ürünler:  Bu kavram çok genel bir kavram gibi görünse de kapsamı biraz daha açmak gerekir ise beyaz ve siyah klasik kesim gömlekler, basic tişörtler, klasik kesim pantolonlar bu başlık altında belirtilebilecek olan ürünler.

Kırmızı: Asla modası geçmeyen ve doğru bir kombinle, her yerde her ortamda kullanılabilecek olan bir renk. O yüzden eğer indirimde kırmızı bir ürün gördü iseniz kaçırmamanız da fayda var.

tek omuz

tek omuz

Mini Topuklu Ayakkabılar: Ne yüksek topuk, ne de babet diyenlerden iseniz o zaman bu sezon çok moda olan mini topuklu ayakkabılardan hazır indirime girmiş iken bir tane mutlaka edinmelisiniz.

Tek Omuz: Modası asla geçmedi ve geçecek gibi de görünmüyor. O yüzden siz de tek omuz elbise ve/veya bluzlardan bir tane edinebilirsiniz.

Çiçek Desenli Ürünler: Çiçek desenli çantaları da tercih edebilirsiniz. Çiçek desenli gömlekleri de uyarınıza nasıl gelirse.

Yanıtla