Ev Dekorasyonunda Avize Seçimi

Ev dekorasyon uygulamaları arasından seçim yaparken beğeninize hitap eden tercihlere yönelmeniz evinizden keyif almanıza ve daha rahat olmanızı sağlar. Kendi beğeninize sahip olan ev dekorasyon uygulaması aynı zamanda size ait bir seçime yer açmanızı sağlarken bu alanda yer alacak olan beğenmediğiniz ürünler ise size yabancı kalır. Bu sebep ile mutlaka beğendiğini seçimlere yer vererek başkalarının sözlerini göz ardı edin.

dekorasyon

Elbette sevdiklerimiz ve arkadaşlarımız bu dönemde sizlere destek olmak amacı ile farklı önerilerde bulunarak seçim yapmanızı sağlamaya çalışabilirler. Bu konuda en çok mobilya ve aydınlatma seçimlerinde destek olmak istenir. Bu ise yanlış seçimlere yönlenmenize neden olabilir. Bir evin aydınlatılmasında önem taşıyan avizeler gündüz güzel ve keyifli olan evinizin gecede aynı güzelliği yaşamasına yardımcı olur. Bu sebep ile dekorasyon ile uyumlu olan seçimlere yer vermeniz son derece önemlidir.

Avize Seçiminde Oda Büyüklüğünün Önemi

Avize seçimlerinde sadece model değil aynı zamanda odanızın büyüklüğü de önemlidir. Bazı odalar oldukça büyük olmasına karşın tek avize ile aydınlatılıyor. Bu durumda ise satın alınacak olan avizenin çok kollu olması odanın her alanının aydınlatılmasını sağlayacaktır. Bunun yanı sıra aşağı bakan ya da yukarı bakan lambalar arasından seçim yaparken hem avizenin konumlandırılacağınız oda hem de evinizin tavan yüksekliğini baz alarak bir tercih yapmanız tavsiye edilir.

Yanıtla